Roger BERTIN (1915-2003).
La Gare de Vennecy.
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
54 x 65 cm
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.3891 USD on 2014-03-14.
Lot number