Jan Pzn. Franken (1896-1977) (4x), De Nacht; Zwervers; Achterbuurt; Houthakkers, alle gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood (onderaan), alle houtdruk, zonder lijst, los, van circa 20x12 cm tot 31x21,5 cm, Conditie: goed.
Starting bid : 100