BERTIN Roger (1915-2003)
Paris, la Seine et Notre-Dame
Huile sur toile, signée en bas à droite
130 x 161 cm
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.33875 USD on 2014-08-08.
Lot number