Pletser, aquarel, stilleven aquarel, 60 x 40, bloemen in vaas, gesigneerd G. Pletser (=George

Pletser, aquarel, stilleven aquarel, 60 x 40, bloemen in vaas, gesigneerd G. Pletser (=George Pletser, 1871-1942)