Probe coins Polish People Republic (PRL) POLSKA/ POLAND/ POLEN/
Probe coins Polish People Republic (PRL)
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ PROBE/ PATTERN
PRL. PROBA / PATTERN silver 200 zlotych 1980-1983, group 7 pieces
Monety w menniczym stanie zachowania w oryginalnych pudełkach NBP. Delikatna patyna.Rzadsze monety próbne, ciekawy zestaw.
Waga/Weight: 7 x 17,60 g Ag .750 Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: L (Proof)
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.2642060279 USD on 2019-06-14.
Lot number